All Products
-
Micro Stepper Motor
-
Permanent Magnet Stepper Motor
-
Geared Stepper Motor
-
Linear Stepper Motor
-
Slider Stepper Motor
-
Hybrid Stepper Motor
-
Small DC Gear Motor
-
ROV Thruster Motors
-
Micro Metal Gearmotor
-
Micro Gearbox
-
Position Control Stepper Motor
-
3D Printer Stepper Motor
-
Stepper Motor Driver
-
DC Motor Controller
-
Lead Screw And Nut
-
Andres BlancoThe thruster have arrived correctly. I tested them on the ROV and we are very happy with the result. The epoxy interior finish is very good and the power of the motors in relation to the size is quite good. -
Gregoire LangeThe cooperation between Changzhou Vic-Tech Motor Tech and our company was just great. Good understanding of our needs, great willing to solve our problems. I recommend ! -
David MoleveltProfessional and clear communication. Order was shipped in time. Counter connectors where added to the shipment. Driver works like we agreed ! -
Buildstorm Private LimitedThe product works as expected, it was packed nicely. Seller responds very quickly and helps in making a buying decision. They are ready to customize the product for you. -
Ashley GriffinShipment was received very quickly. Product was well protected by packaging. Company rep was cordial and kind. A Plus rating!
Keywords [ brushless dc motor controller ] match 152 Products.
25BYJ 412L 3.3v Micro Dc Geared Stepper Motor 25PM Linear Geared Stepper Motors Valve for Precise Position Control
| Phase: | 2 |
|---|---|
| Torque: | 50gf*cm |
| Type: | Permanent Magnet |
35mm Geared Stepper Motor 5v 12VDC PM Permanent Magnet Type Easy To Control 35BYJ46
| Type: | Gear Motor |
|---|---|
| Certification: | ROHS |
| Voltage(v): | 12V |
15mm 2 Phase 6V DC Micro Linear Screw Stepper Motor SM15-45L
| Phase: | 2 |
|---|---|
| Current Per Phase: | 0.4A |
| Rated Voltage: | 6V DC |
VSM08102 8mm Micro Stepper Motor Lens 3.3V 2-Phase Linear Actuator
| Phase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanent Magnet |
| Current Per Phase: | 150 MA |
35mm Geared Stepper Motor 5V PM Permanent Magnet Type Easy to Control 35BYJ46 Stepping Motor
| Phase: | 4 |
|---|---|
| Torque: | 100g*cm |
| Type: | Permanent Magnet |
N20 Micro DC Brushed Motor 3V-12V Horizontal Gear Reducer for Shared Bicycle Smart Lock
| Continuous Current(A): | 0.03~0.05( A) |
|---|---|
| Efficiency: | IE 1 |
| Speed(RPM): | 10000~15000( Rpm ) |
25mm PM Linear Motor Valve 3.3vDC High Quality Geared Stepper Motor For Valve Control
| Motor Type: | PM Stepper Motor With Gearbox |
|---|---|
| Motor Size: | 25mm |
| Step Angle: | 7.5°/10 |
10mm 5V Stepper Motor with M3P1.2mm Screw and Copper Nut
| Phase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanent Magnet |
| Current: | 270 MA |
8mm Micro Stepper Motor 2 Phase 3.3V 18 Degree with Plastic Slider
| Phase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanent Magnet |
| Current Per Phase: | 0.3A |
VSM10198 10mm Micro Linear Stepper Motor 3.3V 0.3A
| Phase: | 2, 2 |
|---|---|
| Motor Type: | Permanent Magnet |
| Current Per Phase: | 0.3A |

