All Products
-
Micro Stepper Motor
-
Permanent Magnet Stepper Motor
-
Geared Stepper Motor
-
Linear Stepper Motor
-
Slider Stepper Motor
-
Hybrid Stepper Motor
-
Small DC Gear Motor
-
ROV Thruster Motors
-
Micro Metal Gearmotor
-
Micro Gearbox
-
Position Control Stepper Motor
-
3D Printer Stepper Motor
-
Stepper Motor Driver
-
DC Motor Controller
-
Lead Screw And Nut
-
Andres BlancoThe thruster have arrived correctly. I tested them on the ROV and we are very happy with the result. The epoxy interior finish is very good and the power of the motors in relation to the size is quite good. -
Gregoire LangeThe cooperation between Changzhou Vic-Tech Motor Tech and our company was just great. Good understanding of our needs, great willing to solve our problems. I recommend ! -
David MoleveltProfessional and clear communication. Order was shipped in time. Counter connectors where added to the shipment. Driver works like we agreed ! -
Buildstorm Private LimitedThe product works as expected, it was packed nicely. Seller responds very quickly and helps in making a buying decision. They are ready to customize the product for you. -
Ashley GriffinShipment was received very quickly. Product was well protected by packaging. Company rep was cordial and kind. A Plus rating!
Keywords [ 4 wire stepper motor controller ] match 428 Products.
15mm Micro Linear Stepper Motor 2 Phase Linear Stepper Motor For Precision Medical Devices VSM1501
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
Precision Medical Device Micro Stepper Motor , 10mm Stepper Motor VSM1065
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5 V |
China stepper motor Industrial 25mm Permanent Magnet Stepping Motor 2 Phase 4 Wire Pm Stepper Motor 25S-024
| Step Angle: | 18 ° |
|---|---|
| Voltage: | 5.0 V~12V |
| Resistance: | 8 Ω ± 10% |
High Precision Small Permanent Magnet Micro Stepper Motor 300 MA / Phase VSM08145
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
VSM08145 Permanent Magnet Slider Stepper Motor 8mm Small Diamete 2.8 Gf.Cm~3.8 Gf.Cm
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
10mm 2 Phase 4 Wire Mini Dc Geared Stepper Motor For Ip Camera 40 Ohm DC 5.0V
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
Camera Lenses Mini Stepper Motor 8mm 2 Phase 4 Wire With Copper Gear
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
42mm Hybrid Linear Stepper Motors
| Step Angle: | 0.9° |
|---|---|
| Temperature Rise: | 80℃max |
| Ambient Temperature: | -20℃~+50℃ |
Step Angle 18 Degree 10mm Micro Slider Stepper Motor 3VDC For Camera Lens / Optical Instruments
| Motor Size: | 10mm |
|---|---|
| Step Angle: | 18 Degree |
| Lead Pitch: | M2pitch 0.4mm |
Bipolar Drive 20mm Micro Slider Stepper Motor Lead Screw 66mm Stroke Linear Motors Features For Vending Machine
| Motor Size: | 15mm (optional 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Step Angle: | 18 Degree |
| Lead Pitch: | M3 Pitch 0.5mm |

