All Products
-
Micro Stepper Motor
-
Permanent Magnet Stepper Motor
-
Geared Stepper Motor
-
Linear Stepper Motor
-
Slider Stepper Motor
-
Hybrid Stepper Motor
-
Small DC Gear Motor
-
ROV Thruster Motors
-
Micro Metal Gearmotor
-
Micro Gearbox
-
Position Control Stepper Motor
-
3D Printer Stepper Motor
-
Stepper Motor Driver
-
DC Motor Controller
-
Lead Screw And Nut
-
Andres BlancoThe thruster have arrived correctly. I tested them on the ROV and we are very happy with the result. The epoxy interior finish is very good and the power of the motors in relation to the size is quite good. -
Gregoire LangeThe cooperation between Changzhou Vic-Tech Motor Tech and our company was just great. Good understanding of our needs, great willing to solve our problems. I recommend ! -
David MoleveltProfessional and clear communication. Order was shipped in time. Counter connectors where added to the shipment. Driver works like we agreed ! -
Buildstorm Private LimitedThe product works as expected, it was packed nicely. Seller responds very quickly and helps in making a buying decision. They are ready to customize the product for you. -
Ashley GriffinShipment was received very quickly. Product was well protected by packaging. Company rep was cordial and kind. A Plus rating!
Keywords [ micro stepper motor controller ] match 423 Products.
8mm 2 Phase Micro Slider Linear 3.3 V Stepper Motor With Bracket for Camera Lenses、Door Locks 、Wearable device
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
FPC Micro Linear 2 Phase PM Stepper Motor 8mm 5V
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 Phases |
| Voltage: | 5V DC |
3.3V 2 Phase 20 Ω Short Stroke Slider Stepper Motor For Monitoring Devices for Wearable Device Security Camera
| Certification: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Type: | 2 Phase |
| Condition: | New |
10mm 5V 2 Phase 280mA/Phase PM Stepper Motor For Camera Lenses 18 degree Step Angle for Door Locks 、Wearable device
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
VSM0825 High Precision Stepper Motor / Waterproof Stepper Motor 1.5gf.Cm - 2.0gf.Cm
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 3.3 V |
Small Size Slider Stepper Motor 8mm mini stepper motor 3.3v slider linear stepper motor For Optical Instruments VSM0807C
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5.0V |
3.3 Voltage 2 Phase 8mm linear Slider stepper motor for camera lenses motor and Security Camera
| Certification: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Type: | 2 Phase |
| Step Angel: | 18 |
Two Phase Moving Forward Slider Stepper Motor 10mm CW/CCW Rotation for Intelligent Security Products
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 3.0 V |
25BYJ 412L 3.3v Micro Dc Geared Stepper Motor 25PM Linear geared stepper motors Valve For Precise Position Control
| Type: | Gear Motor |
|---|---|
| Torque: | High Torque |
| Construction: | Permanent Magnet |
18 degree Step Angle Dc 5v Gear Reducer Stepper Motor 15mm For Fiber Fusion Splice
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |

