All Products
-
Micro Stepper Motor
-
Permanent Magnet Stepper Motor
-
Geared Stepper Motor
-
Linear Stepper Motor
-
Slider Stepper Motor
-
Hybrid Stepper Motor
-
Small DC Gear Motor
-
ROV Thruster Motors
-
Micro Metal Gearmotor
-
Micro Gearbox
-
Position Control Stepper Motor
-
3D Printer Stepper Motor
-
Stepper Motor Driver
-
DC Motor Controller
-
Lead Screw And Nut
-
Andres BlancoThe thruster have arrived correctly. I tested them on the ROV and we are very happy with the result. The epoxy interior finish is very good and the power of the motors in relation to the size is quite good. -
Gregoire LangeThe cooperation between Changzhou Vic-Tech Motor Tech and our company was just great. Good understanding of our needs, great willing to solve our problems. I recommend ! -
David MoleveltProfessional and clear communication. Order was shipped in time. Counter connectors where added to the shipment. Driver works like we agreed ! -
Buildstorm Private LimitedThe product works as expected, it was packed nicely. Seller responds very quickly and helps in making a buying decision. They are ready to customize the product for you. -
Ashley GriffinShipment was received very quickly. Product was well protected by packaging. Company rep was cordial and kind. A Plus rating!
Keywords [ micro stepper motor controller ] match 423 Products.
15 mm micro slider motor 12VDC linear stepper motor 2-phase 4-wire Stepper Motor
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Step Angle: | 18° |
| Phase: | 2 |
VSM0807 2 Phase 8mm Micro Slider Linear Stepper Motor Screw Motor With Bracket
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
Micro 2 Phase Pm Stepper Motor For 3.3V DC Optical Instruments Camera Lenses
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
Linear Guide Slide Rail Screw Lead Motion Permanent Magnet Stepper Motor 20mm
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Step Angle: | 18° |
| Phase: | 2 |
GM12-15BY Mini Full Metal Gear Stepper Motor DC5v 2 Phase 4 Wire 15mm
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
15mm 2 Phase 6V DC Micro Linear Screw Stepper Motor SM15-45L
| Phase: | 2 |
|---|---|
| Current Per Phase: | 0.4A |
| Rated Voltage: | 6V DC |
12VDC linear motor 20mm bracket motor 2-phase 4-wire slider stepper motor with plastic nut
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Step Angle: | 18° |
| Phase: | 2 |
Micro Geared Stepper Motor 10mm Medical Motor 18 Degree Step Angle Mini gear Motor
| Step Angle(degrees):: | 18° |
|---|---|
| Phase: | 2 Phase |
| Voltage: | 3.3V~12V |
5v Micro Geared Stepper Motor Geared 10mm Stepping motor Type For Medical Instruments Camera Lenses Door Locks
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
Geared Stepper Motor 3.25°/22.25 Degree Step Angle permanent magnet stepper motor 35BYJ412-C
| Type: | Gear Motor |
|---|---|
| Continuous Current(a): | Customized |
| Certification: | ROHS |

