All Products
-
Micro Stepper Motor
-
Permanent Magnet Stepper Motor
-
Geared Stepper Motor
-
Linear Stepper Motor
-
Slider Stepper Motor
-
Hybrid Stepper Motor
-
Small DC Gear Motor
-
ROV Thruster Motors
-
Micro Metal Gearmotor
-
Micro Gearbox
-
Position Control Stepper Motor
-
3D Printer Stepper Motor
-
Stepper Motor Driver
-
DC Motor Controller
-
Lead Screw And Nut
-
Andres BlancoThe thruster have arrived correctly. I tested them on the ROV and we are very happy with the result. The epoxy interior finish is very good and the power of the motors in relation to the size is quite good. -
Gregoire LangeThe cooperation between Changzhou Vic-Tech Motor Tech and our company was just great. Good understanding of our needs, great willing to solve our problems. I recommend ! -
David MoleveltProfessional and clear communication. Order was shipped in time. Counter connectors where added to the shipment. Driver works like we agreed ! -
Buildstorm Private LimitedThe product works as expected, it was packed nicely. Seller responds very quickly and helps in making a buying decision. They are ready to customize the product for you. -
Ashley GriffinShipment was received very quickly. Product was well protected by packaging. Company rep was cordial and kind. A Plus rating!
Keywords [ 4 wire stepper motor controller ] match 428 Products.
Two Phase 5V Slider Linear Stepper Motor OEM & ODM SERVICE Available VSM1068
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
For camera motor Slider Stepper Motor 8mm 3.3v mini lead screw motor VSM08102
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Step Angle: | 18° |
| Phase: | 2 |
High Resolution Rotary Stepper Motor Permanent Magnet 10mm Easy To Control VSM1041
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5 V |
18 Degree Step Angle Linear Stepper Motor CW/CCW Rotation VSM1065
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5 V |
10mm Geared Stepper Motor Intelligent Security 5VDC Micro Stepper Motor 2Phase 4 Wire Bipolar Drive VSM10157-10G8D
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
Micro Geared Stepper Motor 10mm Medical Motor 18 Degree Step Angle Mini gear Motor
| Step Angle(degrees):: | 18° |
|---|---|
| Phase: | 2 Phase |
| Voltage: | 3.3V~12V |
Compact 12 Volt Dc Stepper Motor / Linear Electric Motor 2 Phase 25BYZ-A022-01D
| Resistance: | 53Ω±10% |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Type: | Permanent Magnet |
Metal Electric Linear Actuator Motor , 20mm Stepper Motor RoHS Approval PM20L-020
| Resistance: | 21Ω±10% |
|---|---|
| Phase: | 2 For 4 |
| Type: | Permanent Magnet |
High Speed 2 Phase 4 Wire Micro Stepper Motor 6mm Pm Stepper Motor Long Life Span VSM0613
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
2 Phase 4 Wire Micro Stepper Motor 5.0 VDC Bipolar Drive Mode 10mm pm VSM1070
| Step Angle(degrees):: | 18 Degree |
|---|---|
| Phase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |

